LPG PASS

Lpg Pass Sistemi Nasıl Çalışır ?

KOLAY VE KAZANÇLI PETROL OFİSİ’NDEN BİR İLK LPG PASS!

Filosunda LPG'li araç sahibi işletmelerin yakıt giderlerini kontrol altına almasını sağlayan LPG Pass sadece Petrol Ofisi’nde. Siz de Türkiye’de ilk ve tek olan LPG Pass sisteminden faydalanmaya başlayın, aracınızdan inmeden ve güvenli bir şekilde yapacağınız POGaz alımlarınızda kazançlı çıkın.Yakıt Emniyet Sistemi(YES) Türkiye’de ilk kez Petrol Ofisi’nde!

LPG Pass kullanan filo sahibi işletmeler için sunduğumuz POGaz %100 garantimiz altındadır.

Petrol Ofisi olarak, POGaz’ın ürün kalitesine o kadar güveniyoruz ki Yakıt Emniyet Sistemi(YES) ile filonuzdaki araçlara LPG kaynaklı bir arıza olması durumunda, onarım bedelini %100 karşılıyoruz.

Bağımsız kuruluşlarla birlikte yürütülen bu süreçte, Petrol Ofisi filo müşterilerinin yanında yer almaya devam ediyor.

Doğrul Petrol

Filosunda LPG’li araç bulunan müşterimiz, LPG Pass müşterisi olmak ve fırsatlardan faydalanabilmek için Petrol Ofisi POGaz yetkilisi ile sözleşme imzalar.

Doğrul Petrol

Müşterimiz firma ve araç bilgileri; LPG’li araçlar için Petrol Ofisi LPG Pass Sistemi'ne, benzin ve dizel kullanan araçlar için Automatic Filo Yönetimi sistemine kaydedilir.

Doğrul Petrol

Petrol Ofisi yetkilisi tarafından müşterimize LPG alımları için LPG Pass kart, benzin ve motorin alımları için Automatic kart verilir.

Doğrul Petrol

Müşterimiz dilerse LPG Pass kartın ÖDEGEÇ özelliğinden yararlanmak için Petrol Ofisi web sitesindeki “Online İşlemler”den LPG Pass kartı ile kredi kartını/kartlarını eşleştirir. Böylece yakıt alımlarında ödemeler eşleştirilen kredi kartından otomatik olarak çekilir. Bu seçenek isteğe bağlı olarak müşterilerimize sunulmuştur.

Doğrul Petrol

Petrol Ofisi İstasyonu’na gelen sürücü, aracını LPG adasına yanaştırır. POGaz alımını LPG Pass kartı ile yapar. Eğer müşterimiz ÖDEGEÇ sistemini kullanıyor ise POGaz alım tutarı kredi kartından anında tahsil edilir, ÖDEGEÇ sistemini kullanmıyor ise istasyonda ödemesini dilediği yöntemle yapar.

Doğrul Petrol

Petrol Ofisi İstasyonu’na gelen Müşterimiz, ilgili döneme ait LPG Pass kart kullanarak yaptığı tüm POGaz alımlarından doğan iskonto tutarını dönem sonunda Petrol Ofisi’ne topluca fatura eder. aracını LPG adasına yanaştırır. POGaz alımını LPG Pass kartı ile yapar. Eğer müşterimiz ÖDEGEÇ sistemini kullanıyor ise POGaz alım tutarı kredi kartından anında tahsil edilir, ÖDEGEÇ sistemini kullanmıyor ise istasyonda ödemesini dilediği yöntemle yapar.

Doğrul Petrol

Müşterimiz kendisine verilen müşteri kodu ve sisteme kayıtlı cep telefonuna SMS ile gelen tek kullanımlık şifre ile sisteme giriş yaparak LPG Pass ile yapılan yakıt alım bilgilerinin detayına istediği yerden ve 7 gün 24 saat ulaşabilir. Raporlama bölümü bu sayfanın en altında yer almaktadır.

GALERİ
İLETİŞİM ADRESLERİ
Kale mahallesi 338 sokak no:18 PAMUKKALE/DENİZLİ
automatic@dogrulpetrol.com
muhasebe@dogrulpetrol.com
Müşteri Danışma Hattı
0554 871 47 28
0555 800 08 55
WM BİLİŞİM © Copyright 2018 Doğrul Petrol